Volné IT pozice společnosti Logica

Jobs Consulting > Logica


Logica je přední světový dodavatel IT řešení, konzultační firma a systémový integrátor. Tato korporace zaměstnávající přes 40 000 lidí se zastoupením ve 41 zemích dodává řešení, konzultační služby a outsourcingová řešení pro oblast telekomunikací, finanční a energetický sektor, veřejnou správu, atd. Logica působí též na poli vesmírných technologií a pro tento sektor dodává svá řešení. Nejvyšší vedení firmy sídlí ve Velké Británii. Mezi další velké evropské centrály a pracoviště patří např. Nizozemí a Česká republika. Logica je kotována na Londýnské burze cenných papírů i na burze Euronext v Amsterdamu (LSE: LOG, Euronext: LOG).

OTEVŘENÉ IT POZICE LOGICA

Na mnoho z těchto pozic se hledá více uchazečů a některé jsou vhodné i pro šikovné absolventy!

VYBRANÉ REFERENCE SPOLEČNOSTI LOGICA

 • Logica je jedním s největších světových system integrátorů poskytující jak samotný vývoj software, jeho integraci, tak konzultační a poradenské služby. Společnost se zaměřuje na klíčové hráče trhu v oblastech jako např. telekomunikace, média, doprava, energetika, bankovnictví, atd.

 • Mediálně zajímavou referencí se Logica blýskla, když se stala dočasným auditorem kontrolujícím výkonnost systému elektronického mýtného, který od ledna 2007 v České republice odstartovala firma Kapsch.

 • Logica bude řídit sondu na Mars. Logica byla vybrána organizací PPARC (Particle Physics and Astronomy Research Council) vedoucím účastníkem týmu, který má vyvinout technologii pro další evropskou misi na planetu Mars. Také se může pochlubit s úspěšně splněným úkolem při misi Cassini-Huygens na Titan, největší měsíc Saturnu.

 • Logica získala a stále si drží ocenění Czech 100 Best, Czech Top 10 ICT, Czech Top 10 SI (System Integrators).

 • Logica s.r.o. vyhodnocena jako nejlepší národní pobočka. Logica jako první firma v České republice certifikována podle norem ISO 9001:2000 a TickIT Issue 5.0, expanze na slovenský a maďarský trh, celosvětový obrat společnosti překročil miliardu liber.


PROČ PRACOVAT PRO LOGICU

 • Pracovat v této společnosti je velmi prestižní záležitostí. S takovou referencí už budete mít vždy náskok před ostatními. Některé firmy přijímají jen zaměstnance, kteří pracovali pro některou z Czech 100 Best společností, kde se Logica dlouhodobě umisťuje. Práce na zajímavých a důležitých projektech je samozřejmostí.

 • Zaměstnanci mohou čekat nadstandardní ohodnocení. Úspěšná a prosperující firma ví, že její úspěch závisí z velké části na jejich lidech. V žebříčku průměrných platů je Logica na 25. místě ze všech firem působících v ČR bez ohledu na zaměření.

 • Možnost účastnit se kratkodobých i dlouhodobých služebních cest po celém světě - Velká Británie, Holandsko, Austrálie, USA, atd. Není však podmínkou. Pracovní cesty jsou samozřejmě velmi zajímavou záležitostí a to nejen z pohledu ekonomického.

 • Zaměstnancům je poskytováno veškeré zázemí této nadnárodní korporace. Firma Logica vychází vstříc zaměstnancům i v případě dlouhodobého přerušení pracovního poměru z osobních důvodů. Možná je i dlouhodobá změna umístění v rámci společnosti, např. do Velké Británie.

 • Šanci mají i absolventi! Čerstvým absolventům nebo uchazečám s krátkou komerční praxí může Logica nabídnout výborný start jejich kariéry. Lépe svoji kariéru nastartovat nemůžete.

 • Zaměstnanci Logica získají celou řadu školení a odborné certifikáty, které upevní jejich odborný profil a udělají je atraktivnějšími i pro jiné společnosti v jejich budoucí kariéře.

 • Logica disponuje vyspělým technologickým zázemím nadstandardních parametrů. Samozřejmostí je použití hi-end hardware a software, jen stěží dosažitelných v běžných firemních podmínkách.

 • Vysoký firemní standard se projevuje i v samotné firemní kultuře společnosti. Tento standard pocítíte na služebních cestách, tak i na samotném pracovišti - není openspace jako openspace. Zpravidla není vyžadován žádný předepsaný oděv ani stejnokroj.

 • Získáte celou řadu školení a certifikátů. Společnost Logica samozřejmě dbá o vzdělání svých zaměstnanců. Certifikáty zvýší nejen Vaši kvalifikaci, ale i cenu na trhu práce.

 • Volná pracovní doba a práce z domova v případech, kdy to daný projekt umožňuje, je důkazem snahy vyjít zaměstnanci vstříc.

 • Kvalitně zpracovaný systém benefitů zaručuje, že si každý vybere to své.


PROČ SE HLÁSIT PŘES JOBS CONSULTING?

 • Dostanete podrobné informace o nabízených společnostech, pracovních pozicích včetně platového rozmezí i samotném příjímacím pohovoru! Disponujeme konzultanty, kteří mají v oboru IT velkých korporací široké zkušenosti a někteří jako linux specialisté sami pracovali. Budete vědět, do čeho jdete.

 • Jednáme rychle, efektivně a s individuálním přístupem! Nezdržujte se dlouhými schůzkami v ostatních personálních agenturách, když to není nutné. S námi Vás po společné dohodě může cílová firma kontaktovat někdy ještě týž den.

 • Získáte jeden z hodnotných bonusů! Do odvolání jsme pro Vás navýšili bonusy na dvojnásobek běžné hodnoty!

Jobs Consulting bonus - hardware a elektronicke zboziBONUS: elektronické zboží a hardware dle vlastního výběru v celkové hodnotě 10 000 KčNEBOJobs Consulting bonus - Kindle a knihyBONUS: nový Kindle s klasickými i elektronickými knihami dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč


Zeptali jsme se…

Radim Borůvka, Sustaining Engineer, Division Telecoms Products

1. Co vidíte jako hlavní devizu společnosti? Proč byste ji zájemci doporučil?

„Logica je mezinárodní společnost a podle mě se jednoduše umí o své zaměstnance postarat. Libí se mi taky nastavená hierarchie společnosti. Má stabilní pravidla a zároveň nebrání nikomu v profesním růstu. A to je z hlediska motivace určitě příjemné. Doporučil bych ji i z toho důvodu, že díky pracovním cestám do zahraničí se snadněji zdokonalíte v jazycích. Já osobně jsem již s touto firmou navštívil Austrálii, Jakartu, Holandsko a Velkou Británii".

2. V čem má naopak společnost ještě rezervy?

„Možná je to tím, že se blíží čas oběda, ale jediné, co mě právě napadá je, že Logica nemá vlastní kantýnu". (smích)

3. Podělte se s námi o pracovní atmosféru ve společnosti…

„Pokud můžu mluvit za naši divizi, tak si troufám říct, že jsme super kolektiv. A ta atmosféra je na tom samozřejmě znát. Žádné zbytečné formality. Denně komunikuji s kolegy z celého světa, řeším problémy u zákazníků, ale nikdo mě nestresuje a já mám na svoji práci klid. To se člověku chodí do práce hned s lepší náladou".

Jobs Consulting - prestižní IT pozice
SPECIALISTÉ NA LINUXOVÉ POZICE
 • Odpovídáme do 24 hodin a to vždy.
 • Připravíme Vás na přijímací pohovor.
 • Získáte hodnotný bonus za sebe i Vámi doporučené kandidáty.
 • Poskytujeme zkušenosti přímo od IT pracovníků cílových společností.
 • Spojte se s našimi konzultanty s linuxovým backgroundem.
Hlavní strana | Profil a služby | Reference | Kontakt