Profil a služby

Jobs Consulting > Profil a služby

Odborně, s individuálním přístupem a především úspěšně

Personální agentura Jobs Consulting vznikla jako reakce na neuspokojivou situaci trhu práce v České republice, kde stále převládá kvantitativní přístup k uchazečům, nabízeným pozicím i společnostem, pro které jsou vhodní uchazeči vyhledáváni. Agentura práce Jobs Consulting se zaměřuje na zprostředkování IT/ICT odborníků a pracovní síly především do mezinárodních technologických společností na celém území Evropské unie.

Naším hlavním krédem je individuální a především odborný přístup ke klientovi. Disponujeme konzultanty, kteří v oboru informačních technologií pracují nebo pracovali a tudíž se v tomto sektoru nejen orientují, ale ovládají i potřebné odborné znalosti a dovednosti. O cílové společnosti a nabízené pozici poskytujeme uchazečům maximum informací včetně platového rozmezí. Po důkladnějším prozkoumání uchazečova profilu jsme schopni platové rozmezí upřesnit.

Našim kvalitám věříme natolik, že jako jediná personální agentura v České republice nezamlčujeme společnost, u které je daná otevřená pozice vypsána. Je to důležitý faktor kvality při hledání nového zaměstnání a naši klienti to velmi oceňují.

Na druhou stranu společnosti, pro které vyhledáváme vhodné uchazeče, oceňují naši odbornost, která se ve výsledku projevuje minimálním procentem nevhodných uchazečů. Šetříme tak těmto společnostem čas, peníze i nervy. Přečtete si některé z naších referencí.

Co děláme:

 • Zprostředkování zaměstnání v sektoru informačních technologií a telekomunikací
 • Vyhledávání pracovních pozic pro fyzické osoby, které se o zaměstnání ucházejí
 • Vyhledávání vhodných zaměstnanců pro společnosti, které pracovní síly hledají
 • Informační a poradenská činnost v oblasti pracovních příležitostí

Zprostředkování zaměstnání v sektoru informačních technologií a telekomunikací

Personální agentura Jobs Consulting zprostředkovává pracovní pozice především v oblasti informačních technologií a telekomunikací, kde se cítí nejsilnější. Mezi naše partnery vybíráme výhradně renomované společnosti. Limitovaný počet nabízených společností nám umožňuje zvýšit kvalitu našich služeb směřovaných nejen k partnerům, ale i uchazečům o práci.

Spektrum partnerů zahrnuje nejen společnosti technologické, telekomunikační a konzultační, ale i další společnosti, pro které jsou informační technologie a IT/ICT specialisté nepostradatenou součástí.

Mezi obecně obsazované pozice patří např:

 • Software Tester/Verificatin Engineer
 • Software Engineer/Software Developer
 • Operations Engineer/Support Engineer
 • System/Software/Security Architect
 • Project Manager/Team Leader/Department Manager
 • Další obsazované pozice a jejich popis.

Vyhledávání pracovních pozic pro fyzické osoby, které se o zaměstnání ucházejí

Při jednání s našimi klienty, potenciálními uchazeči o práci, hledající vhodné pracovní uplatnění se držíme 3 hlavních zásad:

 • Poskytovat potenciálním kandidátům pozice renomovaných společností, které si drží vysoký standard především pro své zaměstnance.
 • Poskytnout uchazeči o zaměstnání co možná nejvíce informací o cílové společnosti, volných pozicích, pracovních podmínkách včetně platového odhadu, průběhu přijímacího pohovoru, atd. a to formou jim vlastní - tj. řečí IT specialisty se zkušenostmi z mezinárodních technologických společností.
 • Jednat efektivně. To znamená rychle a s individuálním přístupem. Často není potřeba se zdržovat dlouhými pohovory v personálních agenturách.

Kromě toho, že naši úspěšní uchazeči získají některé z prestižních pozic, dostanou od agentury Jobs Consulting i bonus dle svého výběru - iPod za 9000 Kč nebo poukázku v hodnotě 5000 Kč na nákup hardwaru.

Potenciálním uchazečům o některou z pozic Jobs Consulting doporučujeme využít menu společností, které jim zpřístupní informace o konkrétních společnostech. Lze si zobrazit i všechny aktuální pozice.


Vyhledávání vhodných zaměstnanců pro společnosti, které pracovní síly hledají

Odborní konzultanti personální agentury Jobs Consulting s praxí v oblasti IT/ICT se zabývají hledaním nových zaměstnanců jak pasivním způsobem přes inzerci, PR články nebo prezentace firem na webu www.JobsConsulting.cz. Tak aktivně přes interní a outsourcované databáze potenciálních kandidátů.

Jobs Consulting využívá všech moderních metod získávání nových zaměstnanců jako:

 • Staff Recruitment - vyhledávání širokého spektra IT/ICT personálu pomocí prezentací, inzerce a PR článků.
 • Talents Hunting - cíléné hledání zkušených kandidátů s úzkou specializací jinak také označovaný jako Head Hunting.
 • Executive Search - jedná se o způsob hledání nových kandidátů především na vyšší manažerské pozice.

Na všechny doporučené kandidáty poskytujeme garanci náhrady.


Informační a poradenská činnost v oblasti pracovních příležitostí

Bezplatná poradenská činnost je určena potenciálním zájemcům o zaměstnání. S našimi znalostmi konkrétních společností jsme schopni doporučit správnou pozici odpovídající konkrétním požadavkům a kvalitám kandidáta.

Firemní klienti mohou využít našich znalostí pracovního trhu k zeefektivnění procesu vyhledávání nových zaměstnanců. Naší hlavní devizou je odbornost, prestiž a kvalita.

Jobs Consulting - prestižní IT pozice
ŘEKLI O NÁS:

"These people know what IT sector is exactly about... " Tihomir Hadgiev, Operations Engineer


"Konzultant z Jobs Consulting byl ochotný se mi věnovat i mimo běžnou pracovní dobu nebo o víkendech..." Martin Kouřim, Verification Engineer


"...myslím, že jde skutečně o posun v mém životě." Petr Bezecný, Software Engineer

Více referencí »

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Hlavní strana | Profil a služby | Reference | Kontakt