Jobs Consulting reference

Jobs Consulting > Reference


REFERENCE SPOLEČNOSTÍ

"Jobs Consulting pro nás není jen personální agentura, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory. Její úzká specializace z ní udělala našeho významného a důležitého partnera při hledání nových talentů do naší společnosti. Solidní a efektivní přístup a odborná vybavenost jejích konzultantů nám šetří čas i peníze.

Jobs Consulting je mladá agentura, která drží krok s dlouho zavedenými společnostmi. Svým inovativním přístupem dokáže uspokojit naše nemalé pracovní nároky, a to je pro nás velmi důležité. Vždy rádi spolupracujeme s těmi, kdo svou práci dělají dobře."
Zuzana Matoušová, HR Director, Acision, Praha 2008

"Každý business je postaven na lidech a v oboru human resources to platí dvojnásob. Oceňujeme především kvalitu, korektnost a profesionalitu konzultantů personální agentury Jobs Consulting. Vysoká kvalita je dána i striktní politikou spolupráce pouze s limitovaným počtem vybraných partnerů. Těší nás, že můžeme být jedním z nich."
Hana Kovaříková, HR Manager, Acision, Praha 2009

"Personální agentura Jobs Consulting nám v minulosti dodala řadu odborníků pro vysoce kvalifikované pracovní pozice, které není nikdy lehké obsadit. Headhuntery Jobs Consulting mohu jen doporučit, protože dokáží splnit naše neskromné požadavky tam, kde jiní selhávají."
Kamila Pejcharvá, HR Consultant, Acision, Brno 2009

"Personální agentura Jobs Consulting nás přesvědčila především úzkou specializací na oblast IT a telco. Nepostradatelným partnerem je pro nás především pro nábor nových zaměstnanců se znalostmi Unix/Linux. Recruitment konzultanti mají znalosti a zkušenosti z mezinárodního prostředí technologických společností a díky tomu se nikdy nestalo, že by nám byl nabídnut nekvalifikovaný kandidát."
Kateřina Vašková, HR Consultant, Acision, Brno 2009

REFERENCE UCHAZEČŮ

"It is difficult to find a job offer for the experienced IT specialist like me where you can expect both career and financial promotion. Jobs Consulting considered my demanding conditions and found me a suitable company where I can continue in expanding my expertise under reasonable company package."
Petr Czaderna, Technical Software Tester, 2012


"Jobs Consulting offered me a great deal of support during the recruitment process. Professional approach is their must every time."
Dobroslav Horak, Deployment Engineer, 2012


"Find a job during these rough times might not be easy especially for a foreigner. Thanks to Jobs Consulting consultant's flexibility I am now working in Brno on desirable IT post."
Benoit Frontzak, Technical Trainer, 2012


"The responsible person at Jobs Consulting was able to flexibly negotiate the term of my interview and provide me with loads of information not only by himself but also direct information provided to me by the one of employees which was pretty cool and helpful."
Martin K., C/C Software Engineer, 2011


"I would like to thank to Jobs Consulting and their recruitment consultant for providing me with the new great opportunity which moved my career forward. This agency is representing their IT clients with maximal knowledge and goodwill."
Martin P., Team Manager, 2011


"Vyzdvihnul bych především přímočarou, zároveň však detailní a jasnou komunikaci, která vedla k očekávanému cíli. Profesionálně odvedená práce, které nelze nic vytknout."
Stanislav G., Verification Engineer, 2011


"Spoluprácu s personálnou agentúrou Jobs Consulting doporučujem zvlášť IT špecialistom zameraným na operačné systémy Linux/Unix. Prekvapí vás dlhodobou a proaktívnou spoluprácou, ktorá na tomto poli doteraz chýbala."
Michal Ž., Software Engineer, 2011


"Táto IT personálna agentúra a jej konzultanti skutočne výrazne zvyšujú štandard na poli pracovných agentúr. Ich služby ponúkajú vysokú pridanú hodnotu oproti iným agentúram."
Jozef U., Software Engineer, 2011


"Finding a better job is not a single-shot action especially when you are a manager and you have very limited amount of targeted companies. Josef was in touch on regular basis and update me with all relevant job vacancies. This approach finally lead to getting a new managerial post which is really step up in my career."
Viden D., Team Manager, 2010


"Někdy může být snaha oslovit potenciálního zaměstnavatele marná, když nemáte dobře připravené CV. Konzultant personální agentury Jobs Consulting mi dal cenné rady, díky kterým jsem mohl upravit svůj životopis tak, aby odpovídal potřebám cílové společnosti."
Jiří H., Verification Engineer, 2010


"Podľa mňa, hlavnou doménou agentúry Jobs Consulting je ich zameranie na IT a predovšetkým Unix špecialistov. Ich konzultanti sa veľmi dobre orientujú aj v technickej oblasti, takže pridaná hodnota oproti iným náborovým agentúram je skutočne zaručená."
Tomáš H., Verification Engineer, 2010


"Spolehlivé a přátelské jednání, které vedlo k úspěchu všech zůčastněných stran. Recruitment agentura Jobs Consulting dělá prostě svoji práci a dělá ji dobře."
Martin B., Software Engineer, 2010


"I've applied for the challenging position at one of biggest companies in Brno using Jobs Consulting. They've allocated dedicated consultant for me, who support me with all information required and handle all negotiations with my future employer. I really appreciate work of Jobs Consulting and want to recommend them indeed."
Andrey S., Team Manager, 2009


"I would like to thank these people for finding me a great job. It was also a great opportunity to meet with highly skilled professionals who are able to initiate my further career growth."
Kostyantyn Fomin, Sustaining Engineer, 2009


"Měl jsem vždy o přidané hodnotě personálních agentur velké pochybnosti a připadaly mně vždy jen jako zbytečný článek při přeposílání CV požadované společnosti. Agentura Jobs Consulting mě vyvedla z omylu a to svým přístupem a péčí, která samotným pohovorem rozhodně nekončí. Byl jsem mile překvapen."
Robin W., Technical Operations Engineer, 2009


"Někdy nelze nové pracovní místo získat okamžitě a je nutné třeba i půl roku čekat až se v dané společnosti vhodná pozice otevře. S personální agenturou Jobs Consulting jsem si byl jist, že se mi i po takové době v pravou chvíli ozvou a udělají vše pro to, aby mi volnou pozici zajistili."
Vladislav Č., OpenVMS Administrator, 2009


"Headhunter Jobs Consulting mi nabídl adekvátní unixovou pozici s výborným finančním ohodnocením a dodal mi detailní informace o společnosti, kterou jsem původně příliš neznal. Celé jednání hodnotím jako přátelské, ale zároveň vysoce profesionální. Mohu doporučit převážně kvalifikovaným IT specialistům s vysokými nároky."
Štěpán T., Verification Engineer, 2009


"Páči sa mi, že pre agentúru Jobs Consluting neexistuje slovo problém. Vďaka svojim blízkym kontaktom v cieľových spoločnostiach sú voči ostatným agentúram schopní zaistiť nadštandarné podmienky a vždy vyjsť v ústrety."
Ladislav M., Platform Integration Engineer, 2009


"Svoje zaměstnání jsem původně ani měnit nechtěl, protože jsem měl velké pochyby o tom, že by mi některý ze zaměstnavatelů mohl nabídnout lepší podmínky než jsem měl. Headhunter personální agentury Jobs Consulting však dokázal svojí houževnatostí takovou pozici najít a dohodnout všechny formality tak, aby mohl celý proces změny zaměstnavatele hladce proběhnout."
Václav D., Sustaining Engineer, 2009


"Vše proběhlo bez problémů. Navíc jsem dostal k dispozici veškeré informace a to včetně těch interních, které mě jako potenciálního zaměstnance společnosti zajímaly nejvíce."
Petr Š., Network Operations Engineer, 2009


"If it's enough for you to be drudge despite your professional qualification; if you are really vexed because it is not possible to develop your crier in the current position; if the company pays you an equivalent of Felix nut's package it is the highest time to change it. Jobconsulting will carry this change in the accurate way."
Michal M. W., Network Engineer, 2009


"Děkuji personální agentuře Jobs Consulting za zprostředkování manažerské pozice v mezinárodní společnosti, která je špičkou svého oboru."
Pavel K., Sustaining Manager, 2008


"Konzultant personální agentury mě aktivně oslovil s nabídkou pro zajímavou mezinárodní společnost. Celý proces získání nového zaměstnání probíhal velmi hladce a rychle. Nelze nic vytknout."
Vojtěch P., Software Engineer, 2008


"I like progressive methods this agency uses. They are always in contact with you, and with their Refer-a-friend program you can make good money. I can truly recommend them."
Tomasz O., Operations Engineer, 2008


"Proti službám agentury Jobs Consulting nemám nejmenších výhrad. Narozdíl od jiných agentur mi od nich kromě nové práce zůstal i krásný iPod Classic."
Pavel P., Sustaining Engineer, 2008


"Oceňuji především to, že konzultant z Jobs Consulting byl ochotný se mi věnovat i mimo běžnou pracovní dobu nebo o víkendech, protože bych nerad řešil citlivou otázku změny zaměstnání na pracovišti."
Martin K., Verification Engineer, 2008


"Jednanie agentúry Jobs Consulting by som zhrnul tromi slovami: profesionálne, rýchle a na úrovni. Ich konzultant mal nielen dokonalé znalosti o spoločnosti a pozícii, ale aj výborné technické znalosti."
Luboš K., Verification Engineer, 2008


"S kvalitou služeb personální agentury Jobs Consulting jsem velmi spokojen. Určitě se na ně obrátím i v budoucnu."
Milan S., Operations Engineer, 2008


"V novém zaměstnání jsem byl přijat velmi dobře a ani já nemám žádné zásadní výhrady. Takže můžu konstatovat, že nová práce splnila mé očekávání. Agentuře Jobs Consulting děkuji za její zprostředkování."
Marek D., Verification Engineer, 2008


"S novým zaměstnáním, zprostředkovaným agenturou Jobs Consulting, jsem velmi spokojen a myslím, že jde skutečně o posun v mém životě."
Petr B., Software Engineer, 2008


"These people know what IT sector is exactly about. They provided me professional dealing and care. So I could be almost sure that requested position is mine. This sureness guaranteed me higher salary as well."
Tihomir Hadgiev, Operations Engineer, 2007


"Věnoval se mi zde konzultant, který znal dokonale společnost i pozici, o kterou jsem měl zájem. Navíc se se mnou dokázal bavit na vysoce odborné úrovni. To se mi ještě nikde jinde nestalo."
Jiří B., Verification Engineer, 2007


"Zkušenost konzultanta personální agentury Jobs Consulting mi zajistila pozici ve společnosti, která je světovou elitou svého oboru. Jako nepříliš profesně zkušený kandidát jsem se potřeboval spoléhat na víc než pouze na svoje znalosti. Oceňuji také především to, že agentura byla schopna celý proces úspěšně zrealizovat na dálku."
Marek Z., Software Engineer, 2007PROČ SE HLÁSIT PŘES JOBS CONSULTING?

  • Dostanete podrobné informace o nabízených společnostech, pracovních pozicích včetně platového rozmezí i samotném příjímacím pohovoru! Disponujeme konzultanty, kteří mají v oboru IT velkých korporací široké zkušenosti a někteří jako linux specialisté sami pracovali. Budete vědět, do čeho jdete.

  • Jednáme rychle, efektivně a s individuálním přístupem! Nezdržujte se dlouhými schůzkami v ostatních personálních agenturách, když to není nutné. S námi Vás po společné dohodě může cílová firma kontaktovat někdy ještě týž den.

  • Získáte jeden z hodnotných bonusů! Do odvolání jsme pro Vás navýšili bonusy na dvojnásobek běžné hodnoty!

Jobs Consulting bonus - hardware a elektronicke zboziBONUS: elektronické zboží a hardware dle vlastního výběru v celkové hodnotě 10 000 KčNEBOJobs Consulting bonus - Kindle a knihyBONUS: nový Kindle s klasickými i elektronickými knihami dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč

Jobs Consulting - prestižní IT pozice
SPECIALISTÉ NA LINUXOVÉ POZICE
  • Odpovídáme do 24 hodin a to vždy.
  • Připravíme Vás na přijímací pohovor.
  • Získáte hodnotný bonus za sebe i Vámi doporučené kandidáty.
  • Poskytujeme zkušenosti přímo od IT pracovníků cílových společností.
  • Spojte se s našimi konzultanty s linuxovým backgroundem.
Hlavní strana | Profil a služby | Reference | Kontakt